Copywriting Szczecin

Copywriting w Szczecinie

Jesteś przedsiębiorcą ze Szczecina lub okolic i szukasz firmy zajmującej się profesjonalnym copywritingiem? Doskonale trafiłeś! Nasz zespół z przyjemnością zajmie się przygotowywaniem treści SEO, dzięki którym możesz skutecznie wypromować swoją firmę.

 

 

Zaufaj doświadczonym specjalistom

Treści pisane przez naszych copywriterów cechują się zgodnością z SEO i zasadami content marketingu, jednak przede wszystkim są pisane z pasją. Dzięki temu nawet najtrudniejszy tekst jest lekki i przyjemny w odbiorze, a jednocześnie profesjonalny. 

Jakie treści tworzymy?

Nasze realizacje

W jaki sposób tworzymy treści?

Research tematyczny

Weryfikacja systemem antyplagiatowym

Kontrola i korekta treści

Skuteczny copywriting - Szczecin

Tworzenie profesjonalnych treści marketingowych to niełatwe zadanie, które najlepiej zlecić wykwalifikowanym i doświadczonym specjalistom. Nasza firma zajmuje się copywritingiem od lat. Do swojej pracy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i pasją. Dzięki temu, że doskonale znamy zasady SEO, wiemy, jak tworzyć treści, które są atrakcyjne zarówno dla wyszukiwarki, jak i odbiorców. Przygotowywane przez nas teksty korzystnie wpływają na pozycjonowanie strony, a także przyciągają klientów. Dbamy o to, aby były one merytoryczne i unikatowe. Z tego względu zawsze przed rozpoczęciem ich tworzenia, wykonujemy dokładny research, w czasie którego zbieramy rzetelne i aktualne informacje na dany temat. Gdy nasze treści zostaną napisane, trafiają do systemu antyplagiatowego. Dzięki temu mamy pewność, że są one oryginalne. Zanim jednak dostarczymy teksty do Ciebie, przekazujemy je do kontroli i korekty. Nasi specjaliści dokładnie sprawdzają, czy nie zawierają one błędów ortograficznych, interpunkcyjnych i stylistycznych.

Copywriting Szczecin - dlaczego my?

Wiele osób zastanawia się, jak pisać teksty, które przyciągną tłumy. My to doskonale wiemy. Potrafimy tworzyć treści posiadające wartość merytoryczną i jednocześnie zoptymalizowane pod kątem SEO. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie teksty były przyjazne zarówno dla klientów, jak i wyszukiwarki. Uważamy, że treści są pewnego rodzaju rozmową z czytelnikiem. Przy pomocy słów jesteśmy w stanie rozwiać jego wszelkie wątpliwości i przekazać mu najważniejsze informacje o Twojej działalności. Dbamy o to, aby tworzone przez nas teksty budowały zaangażowanie odbiorców i kreowały wizerunek marki. Zawsze dobieramy stylistykę treści do typu branży oraz potencjalnych klientów.

Dlaczego warto wybrać nasz copywriting w Szczecinie? Otóż decydując się na nasze usługi, masz pewność, że treści trafią do Ciebie najszybciej jak to możliwe. Jesteśmy terminowi, zawsze wykonujemy zlecenia na czas. Ponadto do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Przed przystąpieniem do pisania zawsze wykonujemy bardzo wnikliwy research, dzięki czemu nasze treści są merytoryczne i zawierają wyłącznie rzetelne informacje.

Co jeszcze nas wyróżnia? Otóż jesteśmy elastyczni. Potrafimy pisać treści o różnym charakterze. Nie boimy się wyzwań i chętnie poszerzamy horyzonty. Podczas tworzenia tekstów łączymy wiedzę z psychologią i perswazją. Wiemy, co pisać, aby przekonać klientów do zakupu danych produktów czy usług.

Wybierając nasz copywriting w Szczecinie, masz pewność, że otrzymasz treści stanowiące rewelacyjną wizytówkę Twojej firmy. Dzięki naszym tekstom masz szansę poszerzyć grono swoich klientów, skutecznie wypromować swój biznes i zyskać w oczach odbiorców.

 

 

 

 

 

Profesjonalny copywriting Szczecin - nasza oferta

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się copywritingiem w Szczecinie, to doskonale trafiłeś! Nasz zespół od lat zajmuje się tworzeniem wysokiej jakości treści. Nasza oferta obejmuje artykuły blogowe, sponsorowane i eksperckie oraz opisy kategorii i produktów. Wszystkie tworzone przez nas treści na strony internetowe są unikalne i dopasowywane do potrzeb klientów. Nigdy nie działamy szablonowo. Zależy nam na tym, aby każdy z tekstów pozytywnie zaskakiwał i zapadał w pamięć. Tworząc artykuły, dokładamy wszelkich starań, aby stanowiły zarówno źródło cennych informacji, jak i reklamę. Natomiast pisząc opisy produktów czy kategorii, robimy co w naszej mocy, aby przekazywały one rzetelne i dokładne informacje o usługach lub produktach oferowanych przez klienta.

Zapewniamy, że wybierając nasz copywriting w Szczecinie, Twoja strona będzie rewelacyjną wizytówką! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych usługach, zapraszamy serdecznie do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i przedstawimy szczegóły oferty copywritingu w Szczecinie.

 

FAQ Copywriting w Szczecinie

working

Wystarczy skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy – zazwyczaj odpowiadamy jeszcze tego samego dnia i przekazujemy wszystkie niezbędne informacje.

Tak, jednak na pierwszy próbny tekst przysługuje zniżka wynosząca 50% standardowej stawki.

Średnio napisanie unikatowych treści zgodnych z SEO zajmuje nam ok. 2-3 dni robocze. Często zdarza się jednak, że gotowe teksty odsyłamy jeszcze tego samego dnia.

Tak, poprawki są darmowe, jednak tylko w przypadku, gdy nie zmieniasz całkowicie wcześniej ustalonego tematu, koncepcji, itp.

Wraz z przekazaniem gotowych treści i dokonaniem zapłaty,  prawa autorskie przechodzą na Ciebie.

Tak, jesteśmy otwarci na Twoje propozycje. Dla dużych zleceń i stałej współpracy oferujemy dodatkowe zniżki.

Tak. Po wcześniejszym zaakceptowaniu raportu odbioru, wystawiamy fakturę VAT za wykonane usługi.

Cennik za copywriting może się różnić w zależności od tego, jakie treści chcemy zlecić. Czy są to opisy produktów, opis kategorii czy może artykuły eksperckie. Chcąc otrzymać wartościowe teksty, które z pewnością spodobają się naszym klientom, kierujmy się doświadczeniem copywriterów i ich wiedzą o konkretnej branży.

Dzięki opisom kategorii stworzonym według zasad SEO będziemy mieli większe szanse na pojawienie się wysoko w wynikach wyszukiwania. W ten sposób możemy dotrzeć do większej grupy potencjalnych klientów. Stawiając na treści napisane pod SEO dajemy się zauważyć w wyszukiwarkach!