01

Skuteczne treści SEO, które zapracują na Twój sukces

Postaw na unikatowe opisy i wyróżnij się spośród konkurencji

Treść jest niezbędnym narzędziem wykorzystywanym w branży e-commerce. Teksty SEO bogate w słowa kluczowe i targetowane do odpowiedniej grupy odbiorców nie tylko wpłyną na pozycjonowanie Twojej strony internetowej, ale także istotnie wpłyną na zwiększenie sprzedaży. Właśnie dlatego tak ważną rolę odgrywa profesjonalny copywiritng.

Zaufaj doświadczonym specjalistom

Treści pisane przez naszych copywriterów cechują się zgodnością z SEO i zasadami content marketingu, jednak przede wszystkim są pisane z pasją. Dzięki temu nawet najtrudniejszy tekst jest lekki i przyjemny w odbiorze, a jednocześnie profesjonalny. 

Jakie treści tworzymy?

Opisy marketingowe produktów

Opisy produktów to nasza specjalność! Z tego względu wiemy jakie cechy produktu należy wyeksponować, by były atrakcyjne dla kupującego. Na dodatek unikatowe teksty zgodne z SEO sprawią, że nowi klienci szukający konkretnych produktów, znajdą Twój sklep w wyszukiwarce. Przygotujemy także opisy kategorii. W przeciwieństwie do naszej konkurencji, nie tylko przygotowujemy same treści - jeśli chcesz, udostępnimy Ci gotowy opis wzbogacony o nagłówki, zdjęcia, filmy, itp. w formacie html, xml lub json, który nie wymaga dalszej obróbki graficznej.

Artykuły tematyczne, eksperckie, teksty na bloga

Nieważne jakiego rodzaju treści potrzebujesz - zajmujemy się pisaniem tekstów na zlecenie każdego rodzaju oraz dla każdej branży. Piszemy zarówno bogate w wiedzę merytoryczną eksperckie treści, a także branżowe artykuły na bloga, rozbudowane publikacje do e-booków oraz przejrzyste poradniki. Wszystkie z nich zdecydowanie zwiększą atrakcyjność Twojej firmy i sprawią, że wyróżnisz się na rynku.

Treści na strony internetowe

Strona internetowa z całą pewnością jest Twoją wizytówką. Dlatego niezwykle ważne jest, by znaleźć kompromis między ilością tekstu, a projektem graficznym. Nie bez znaczenia jest również przedstawienie oferty czy opisanie profesjonalnych usług językiem zrozumiałym dla osoby odwiedzającej Twoją stronę. Nasi copywriterzy napiszą takie teksty dla Ciebie! Masz już teksty na swojej stronie internetowej, jednak nie jesteś z nich zadowolony? Żaden problem! Zajmujemy się również audytem treści oraz redagowaniem tekstów uwzględniając czytelność, SEO czy też poprawność językową. 

Nasze realizacje

Research tematyczny

Napisanie treści zawsze rozpoczynamy wnikliwą analizą tematu. W wyniku czego pogłębiamy wiedzę, zbieramy aktualne informacje, a Ty otrzymujesz dobrze przemyślaną treść wysokiej jakości.

Weryfikacja systemem antyplagiatowym

Doskonale wiemy jak istotne są unikatowe treści. Dlatego też automatycznie weryfikujemy napisane przez nas teksty programem antyplagiatowym.

Kontrola i korekta treści

Zanim przekażemy Ci gotową treść, sprawdzamy wzajemnie swoją pracę. Każdy opis produktu lub artykuł przechodzi przez weryfikację jakości. W związku z tym otrzymujesz kompletny tekst, podczas gdy czas realizacji nie ulega wydłużeniu.

02

Copywriting - cennik

Standardowa stawka dla opracowanych przez nas tekstów wynosi 20 zł za każde 1000 znaków ze spacjami. Wg tej stawki tworzymy np. opisy produktów.  

Cena za opracowany tekst może być wyższa w przypadku specjalistycznych artykułów.

working

Wystarczy skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy – zazwyczaj odpowiadamy jeszcze tego samego dnia i przekazujemy wszystkie niezbędne informacje.

Tak, jednak na pierwszy próbny tekst przysługuje zniżka wynosząca 50% standardowej stawki.

Średnio napisanie unikatowych treści zgodnych z SEO zajmuje nam ok. 2-3 dni robocze. Często zdarza się jednak, że gotowe teksty odsyłamy jeszcze tego samego dnia.

Tak, poprawki są darmowe, jednak tylko w przypadku, gdy nie zmieniasz całkowicie wcześniej ustalonego tematu, koncepcji, itp.

Wraz z przekazaniem gotowych treści i dokonaniem zapłaty,  prawa autorskie przechodzą na Ciebie.

Tak, jesteśmy otwarci na Twoje propozycje. Dla dużych zleceń i stałej współpracy oferujemy dodatkowe zniżki.

Tak. Po wcześniejszym zaakceptowaniu raportu odbioru, wystawiamy fakturę VAT za wykonane usługi.