Copywriting SEO

01

Skuteczne treści SEO, które zapracują na Twój sukces

Postaw na unikatowe opisy i wyróżnij się spośród konkurencji

Treść jest niezbędnym narzędziem wykorzystywanym w branży e-commerce. Teksty SEO bogate w słowa kluczowe i targetowane do odpowiedniej grupy odbiorców nie tylko wpłyną na pozycjonowanie Twojej strony internetowej, ale także istotnie wpłyną na zwiększenie sprzedaży. Właśnie dlatego tak ważną rolę odgrywa profesjonalny copywiritng.

Zaufaj doświadczonym specjalistom

Treści pisane przez naszych copywriterów cechują się zgodnością z SEO i zasadami content marketingu, jednak przede wszystkim są pisane z pasją. Dzięki temu nawet najtrudniejszy tekst jest lekki i przyjemny w odbiorze, a jednocześnie profesjonalny. 

Jakie treści tworzymy?

Artykuły blogowe

Stwórz z nami swojego bloga firmowego i promuj na nim swoją ofertę!

Artykuły eksperckie

Stań się ekspertem w oczach klientów i publikuj artykuły eksperckie wysokiej jakości.

Artykuły sponsorowane

Reklamuj się na portalach internetowych dzięki artykułom sponsorowanym!

Opisy kategorii

Zadbaj o unikatowe i wyjątkowe opisy kategorii dla produktów w Twoim sklepie internetowym.

Treści na stronę internetową

Przygotujemy dla Ciebie dowolne treści na Twoją stronę!

Nasze realizacje

W jaki sposób tworzymy treści?

Research tematyczny

Napisanie treści zawsze rozpoczynamy wnikliwą analizą tematu. W wyniku czego pogłębiamy wiedzę, zbieramy aktualne informacje, a Ty otrzymujesz dobrze przemyślaną treść wysokiej jakości.

Weryfikacja systemem antyplagiatowym

Doskonale wiemy jak istotne są unikatowe treści. Dlatego też automatycznie weryfikujemy napisane przez nas teksty programem antyplagiatowym.

Kontrola i korekta treści

Zanim przekażemy Ci gotową treść, sprawdzamy wzajemnie swoją pracę. Każdy opis produktu lub artykuł przechodzi przez weryfikację jakości. W związku z tym otrzymujesz kompletny tekst, podczas gdy czas realizacji nie ulega wydłużeniu.

02

Copywriting - cennik

Standardowa stawka dla opracowanych przez nas tekstów wynosi 20 zł za każde 1000 znaków ze spacjami. Wg tej stawki tworzymy np. opisy produktów.  

Cena za opracowany tekst może być wyższa w przypadku specjalistycznych artykułów.

working

Wystarczy skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy – zazwyczaj odpowiadamy jeszcze tego samego dnia i przekazujemy wszystkie niezbędne informacje.

Tak, jednak na pierwszy próbny tekst przysługuje zniżka wynosząca 50% standardowej stawki.

Średnio napisanie unikatowych treści zgodnych z SEO zajmuje nam ok. 2-3 dni robocze. Często zdarza się jednak, że gotowe teksty odsyłamy jeszcze tego samego dnia.

Tak, poprawki są darmowe, jednak tylko w przypadku, gdy nie zmieniasz całkowicie wcześniej ustalonego tematu, koncepcji, itp.

Wraz z przekazaniem gotowych treści i dokonaniem zapłaty,  prawa autorskie przechodzą na Ciebie.

Tak, jesteśmy otwarci na Twoje propozycje. Dla dużych zleceń i stałej współpracy oferujemy dodatkowe zniżki.

Tak. Po wcześniejszym zaakceptowaniu raportu odbioru, wystawiamy fakturę VAT za wykonane usługi.

Cennik za copywriting może się różnić w zależności od tego, jakie treści chcemy zlecić. Czy są to opisy produktów, opis kategorii czy może artykuły eksperckie. Chcąc otrzymać wartościowe teksty, które z pewnością spodobają się naszym klientom, kierujmy się doświadczeniem copywriterów i ich wiedzą o konkretnej branży.

Dzięki opisom kategorii stworzonym według zasad SEO będziemy mieli większe szanse na pojawienie się wysoko w wynikach wyszukiwania. W ten sposób możemy dotrzeć do większej grupy potencjalnych klientów. Stawiając na treści napisane pod SEO dajemy się zauważyć w wyszukiwarkach!