Copywriting Warszawa

Copywriting w Warszawie

Treść pisana od bardzo dawna stanowi jeden z najważniejszych i absolutnie podstawowych nośników informacji. Dzięki niej możliwe jest utrwalenie i powielanie wielu danych, dzięki czemu można nie tylko się z nimi zapoznać, ale także w razie potrzeby – wrócić do nich i przeczytać ponownie. Przez lata wraz z rozwojem technologii i pojawieniem się nowych możliwości pisanie i czytanie również ewoluowało. Dziś najwięcej tego typu treści znajduje się w Internecie, gdzie wyszukiwarki internetowe indeksują strony, aby następnie pomóc użytkownikom w znalezieniu odpowiedzi na pytania, czy rozwiązania konkretnego problemu. Dla algorytmów wyszukiwarek niezwykle istotne są słowa kluczowe, a także sama jakość treści – musi być ona zgodna z prawdą, poprawna merytorycznie i językowo.

 

Zaufaj doświadczonym specjalistom

Treści pisane przez naszych copywriterów cechują się zgodnością z SEO i zasadami content marketingu, jednak przede wszystkim są pisane z pasją. Dzięki temu nawet najtrudniejszy tekst jest lekki i przyjemny w odbiorze, a jednocześnie profesjonalny. 

Jakie treści tworzymy?

Nasze realizacje

W jaki sposób tworzymy treści?

Research tematyczny

Weryfikacja systemem antyplagiatowym

Kontrola i korekta treści

Jak pisać treści?

Dziś w sieci można znaleźć niemal wszystko, a walka o pozycje na pierwszej stronie wyników wyszukiwania jest bardzo intensywna – każdy chce bowiem znaleźć się na samym szczycie, dzięki czemu od razu przykuje uwagę użytkowników. Aby jednak tego dokonać, potrzeba odpowiednio przygotowanych tekstów różnego rodzaju, w które umiejętnie zostały wplecione związane z działalnością przedsiębiorstwa frazy kluczowe. Nie każdy posiada umiejętności pisarskie i “lekkie pióro”, które umożliwia błyskawiczne odnalezienie się w praktycznie każdym temacie, nawet takim, z którym ma się styczność po raz pierwszy. Na całe szczęście na rynku swoje usługi oferują profesjonalni copywriterzy, czyli osoby, które specjalizują się w przygotowywaniu różnego rodzaju treści na strony internetowe i nie tylko w taki sposób, aby były one doskonale widoczne dla wyszukiwarek internetowych i tym samym zdobywały w nich lepsze pozycje. Jeżeli poszukujesz osób, które przygotują dla Ciebie takie teksty, to jesteś teraz we właściwym miejscu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Profesjonalny copywriting – Warszawa

Nasza agencja oferuje wysokiej jakości usługi z zakresu copywritingu w Warszawie. Jesteśmy doświadczonymi specjalistami i posiadamy wiedzę oraz narzędzia, dzięki którym możemy przygotować różnego rodzaju treści na specjalne życzenie klienta. Władamy słowem pisanym z samurajską precyzją i doskonale wiemy, jak ułożyć tekst, aby przyciągał on uwagę nie tylko algorytmu indeksującego, ale także potencjalnych klientów.

Dlaczego warto nam zaufać?

Ponieważ działamy na rynku już od wielu lat, stale zapewniając naszym klientom dostęp do wysokiej jakości usług z zakresu copywritingu i nie tylko. Od samego początku naszego funkcjonowania bardzo zależy nam na tym, aby każda osoba, która zgłosi się do nas po pomoc, mogła ją u nas uzyskać i jednocześnie była maksymalnie zadowolona ze współpracy. Z tego względu dokładamy wszelkich starań, aby realizowane przez nas zadania były wykonywane z najwyższą starannością, a ich jakość była na możliwie najwyższym poziomie.

Jeżeli zależy Ci na tym, aby opisy oferowanych przez Ciebie produktów wyróżniały się na tle konkurencji, lub pragniesz zbudować blog, na którym Twoi klienci znajdą wartościowe informacje, to koniecznie powinieneś postawić na copywriting. Warszawa jest jednym z miast, na terenie których działamy, jednak możemy obsłużyć również klientów z innych miejscowości.

Opinie osób, które zdecydowały się już na skorzystanie z naszej oferty, są bardzo pozytywne. Chwalą one w pełni profesjonalne podejście naszych pracowników, duże zaangażowanie we współpracę, a także atrakcyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu.

FAQ Copywriting w Warszawie

working

Wystarczy skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy – zazwyczaj odpowiadamy jeszcze tego samego dnia i przekazujemy wszystkie niezbędne informacje.

Tak, jednak na pierwszy próbny tekst przysługuje zniżka wynosząca 50% standardowej stawki.

Średnio napisanie unikatowych treści zgodnych z SEO zajmuje nam ok. 2-3 dni robocze. Często zdarza się jednak, że gotowe teksty odsyłamy jeszcze tego samego dnia.

Tak, poprawki są darmowe, jednak tylko w przypadku, gdy nie zmieniasz całkowicie wcześniej ustalonego tematu, koncepcji, itp.

Wraz z przekazaniem gotowych treści i dokonaniem zapłaty,  prawa autorskie przechodzą na Ciebie.

Tak, jesteśmy otwarci na Twoje propozycje. Dla dużych zleceń i stałej współpracy oferujemy dodatkowe zniżki.

Tak. Po wcześniejszym zaakceptowaniu raportu odbioru, wystawiamy fakturę VAT za wykonane usługi.

Cennik za copywriting może się różnić w zależności od tego, jakie treści chcemy zlecić. Czy są to opisy produktów, opis kategorii czy może artykuły eksperckie. Chcąc otrzymać wartościowe teksty, które z pewnością spodobają się naszym klientom, kierujmy się doświadczeniem copywriterów i ich wiedzą o konkretnej branży.

Dzięki opisom kategorii stworzonym według zasad SEO będziemy mieli większe szanse na pojawienie się wysoko w wynikach wyszukiwania. W ten sposób możemy dotrzeć do większej grupy potencjalnych klientów. Stawiając na treści napisane pod SEO dajemy się zauważyć w wyszukiwarkach!