Oferta dla sklepów internetowych

01

Pewne źródło skutecznych opisów produktów dla sklepów internetowych

Content Cloud to profesjonalne, kompletne i aktualne opisy produktów w sklepie internetowym.

Klienci sklepów internetowych przeglądając oferty oczekują przede wszystkim obszernej informacji na temat oglądanego produktu.

Dlatego z pomocą szczegółowych kart produktowych, odpowiednich, rzetelnych opisów i zdjęć pobieranych z Content Cloud, istotnie zwiększysz atrakcyjność swojej oferty. Ponadto zdecydowanie wpłyniesz na wolumen sprzedaży.

Opisy produktów dla Twojego biznesu

Content Cloud to rozwiązania, które pozwalają istotnie zaoszczędzić czas i pieniądze w Twojej firmie. Dzięki naszemu wsparciu będziesz mógł jeszcze bardziej rozwijać sprzedaż. W rezultacie zwiększasz swoje szanse na bycie liderem w branży.

Dane produktowe

Tworzymy i dystrybuujemy ustrukturyzowane dane produktowe. Dane te pochodzą z wiarygodnych źródeł i są zgodne ze standardami UE.

Integracja

Udostępniamy możliwość wymiany danych poprzez mechanizmy API. Dzięki temu jesteśmy w stanie zintegrować się z dowolną platformą sprzedażową. 

Outsourcing

Podczas gdy Ty skupisz się na rozwoju swojego biznesu, my wprowadzimy produkty do Twojego sklepu internetowego.

Wyróżnij się na rynku

Niewątpliwie branża e-commerce rozwija się bardzo dynamicznie. Wiadomo też, by skutecznie sprzedawać, należy być wciąż o krok przed konkurencją. Unikatowe oraz poprawnie skonstruowane opisy produktów w sklepie internetowym gwarantują zachowanie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania. W wyniku czego redukujesz koszty reklamy w Internecie. 

Właśnie dlatego skorzystaj z opisów produktów, które udostępniamy!

Korzyści ze współpracy

Oszczędność czasu

Zdejmujemy z Ciebie ciężar czasochłonnego tworzenia i aktualizacji opisów produktowych, dzięki czemu możesz skupić się na swoim biznesie. Wprowadzamy dane 24 h / dobę.

Dostęp do wiedzy

Korzystając z naszych usług, otrzymujesz zarówno wsparcie techniczne, jak i merytoryczne na każdym etapie współpracy. Nasi specjaliści podzielą się z Tobą specjalistyczną wiedzą.

Niskie koszty

Profesjonalna obsługa nie musi być wcale droga, szczególnie kiedy polega na outsourcingu i automatyzacji procesów. Oferujemy atrakcyjne pakiety cenowe dostosowane do Twoich możliwości.

Przejrzystość informacji

Parametry techniczne są prezentowane w czytelny i ustandaryzowany sposób. Dzięki temu klient może porównać różne produkty z Twojego asortymentu.

Zgodność z wymogami UE

Nasze opisy, zdjęcia oraz pliki (np. etykiety energetyczne) są przede wszystkim zgodne z aktualnie obowiązującymi regulacjami i przepisami prawa krajowego i Unii Europejskiej.

Prestiż sklepu

Współpraca z nami istotnie wpływa na widoczność Twojego sklepu w Internecie. Ponadto gotowy zestaw filtrów, opisów atrybutów i ustandaryzowanych danych sprawia, że Twój sklep wygląda profesjonalnie.

Opisy produktów dla e-commerce
02

Najczęściej
zadawane pytania

Pod hasłem „opis produktu” udostępniamy: cechy i atrybuty, dane logistyczne, wymiary, zdjęcia, skrócony opis tekstowy, instrukcje obsługi, etykiety energetyczne, itp.

Dostarczamy opisy produktów dla dowolnych kategorii produktów. Naszą specjalizacją jest branża AGD/RTV/IT. Jednak tworzymy opisy produktów również dla takich kategorii jak: sprzęt sportowy, artykuły dekoracyjne, zabawki, artykuły sezonowe, meble, akcesoria kuchenne, itp.

Tak. Dla każdej z grup produktowych (kategorii) definiujemy indywidualny szablon zawierający konkretny zestaw atrybutów. Dzięki temu produkty z wybranej podkategorii są w pełni porównywalne.  

Tak. Udostępniamy specjalne metody API umożliwiające budowanie filtrów na stronie internetowej klienta.

Integrację swojego systemu e-commerce możesz wykonać  sam, na podstawie dostarczanej przez nas dokumentacji lub możesz zlecić to naszemu zespołowi programistów. Udostępniamy również gotowe integracje dla wybranych platform sprzedażowych.

Po podpisaniu umowy współpracy przekażemy Ci dostępy do systemu, w którym będziesz wyszukiwać i przeglądać gotowe opisy. Ty decydujesz, które opisy pobierzesz i znajdą się na Twojej stronie. Wystarczy jedno kliknięcie.

Zazwyczaj czas realizacji wynosi 1-2 dni roboczych. Skontaktuj się z nami jeśli pilnie potrzebujesz opisu produktu, a nasi specjaliści udostępnią go dla Ciebie nawet tego samego dnia.

Sam decydujesz jaki zestaw danych Cię interesuje. Nasze ceny zaczynają się już od 250 zł miesięcznie.