Tłumaczenie opisów produktów

01

Zadbaj o poprawne tłumaczenie opisów produktów

Twój asortyment pochodzi od zagranicznych producentów?

Oferujemy profesjonalne tłumaczenie opisów produktów z języków obcych. Bezbłędne przełożenie produktów na język polski jest niezwykle istotne. Przede wszystkim warto zadbać o to, by poprawnie przetłumaczyć specjalistyczne branżowe pojęcia. Jeśli więc szukasz kogoś, kto zajmie się tłumaczeniem Twojego asortymentu, z pewnością możemy Ci w tym pomóc.

Zleć tłumaczenie opisów produktów

Jeśli posiadasz treści produktowe, specyfikacje techniczne, czy inne informacje o produktach w językach obcych i konieczne jest ich tłumaczenie na język polski, możesz również zlecić nam taką pracę.

Jak tłumaczymy opisy produktów?

Materiały w języku obcym

Ponieważ zdarza się, że materiały produktowe pochodzące od zagranicznych producentów są dostępne tylko w języku obcym, bazujemy na nich, dokonując tłumaczenia na język polski.

Specjalistyczne pojęcia

Branżowe pojęcia, nazwy technologii, czy specjalistyczne zagadnienia mogą być błędnie przełożone na język polski przez tłumaczy nieposiadających wiedzy o produktach. Dlatego warto zaufać zespołowi, który doskonale zna specjalistyczne cechy produktów.

Kontrola opisów produktów

Zawsze sprawdzamy swoją pracę. Każdy przetłumaczony opis produktu jest kontrolowany przez naszych specjalistów. Dzięki temu masz gwarancję, że opisy produktów są poprawnie przetłumaczone i nie musisz poświęcać czasu na ich weryfikację.

02

Tłumaczenie opisów produktów - cennik

Stawka za tłumaczenie opisów produktów jest wyceniania indywidualnie. Jeśli jednak korzystasz z naszych usług i pobierasz od nas opisy produktów, tłumaczenie opisów produktów na język polski otrzymujesz zupełnie za darmo!

working woman

Wystarczy skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy – zazwyczaj odpowiadamy jeszcze tego samego dnia i przekazujemy wszystkie niezbędne informacje.

Wyceniając usługę ważne są dla nas:

  • sposób w jaki dostarczymy Ci przetłumaczone opisy produktów
  • w jakim języku obcym są dostępne informacje produktowe
  • ilość opisów produktów do tłumaczenia
  • czy korzystasz z naszej usługi pobierania opisów produktów.

Dokonujemy wszelkich starań, by wszystkie opisy produktów były bezbłędne. Jeśli jednak zauważysz błąd w opisie produktu, przede wszystkim zgłoś to do nas. Natychmiast zweryfikujemy problem i naniesiemy odpowiednie poprawki.

Nie. Zajmujemy się tylko tłumaczeniem opisów produktów z języka obcego na język polski.

Nie. Tłumaczeniem zajmują się specjaliści ds. produktów, którzy znają język angielski w stopniu zaawansowanym.

Tak. Po wcześniejszym zaakceptowaniu raportu odbioru, wystawiamy fakturę VAT za wykonane usługi. W przypadku stałej współpracy faktura jest wystawiana na początku miesiąca.