Dla dostawców

01

Ujednolicone opisy w różnych kanałach dystrybucji dla dostawców

Content Cloud dostarcza usługi opracowania, zarządzania i dystrybucji cyfrowych danych produktowych.

Jako dostawca możesz zlecić naszemu zespołowi kompleksowe zarządzanie Twoją bazą produktowąw efekcie czego oszczędzisz czas i pieniądze. Twoi klienci automatycznie pobiorą od nas udostępnione dane. Nasi specjaliści dostarczą pełne wsparcie techniczne oraz niezbędne doradztwo merytoryczne.

Opisy dla Twoich produktów

Istotnie porządkujemy wymianę informacji pomiędzy dostawcami (producentami, dystrybutorami) a pozostałymi operatorami rynku (sklepami internetowymi, platformami B2B, sklepami stacjonarnymi i sieciami handlowymi).

Model współpracy każdorazowo dopasowujemy do wymagań klienta, aby cały proces przebiegał z dużą oszczędnością czasu.

Opracowanie

Oferujemy pełny outsourcing procesu wytwarzania oraz zarządzania informacją produktową od specyfikacji technicznej po opisy marketingowe SEO.

Udostępnianie

Opracowane przez nas cyfrowe opisy produktów przekazujemy do Twoich partnerów biznesowych i handlowych.

Korzyści

Zyskujesz pewność, że klient docelowy otrzymuje dane zgodne i rzetelne, co przekłada się na  mniejsze ryzyko reklamacji.

Współpracując z nami zyskujesz

Oszczędność czasu

Zdejmujemy z Ciebie ciężar czasochłonnego tworzenia i aktualizacji opisów produktowych oraz kontaktowania się z partnerami handlowymi w celu ich dostarczania.

Prestiż marki​

Współpracując z nami masz pewność, że partnerzy handlowi posiadają dane o Twoich produktach w zakresie i formie odpowiadającej Twojej strategii marketingowej. W związku z tym budujesz wizerunek swojej marki.

Najlepsza jakość​

Dostarczane przez nas dane są przede wszystkim rzetelne i zgodne z przepisami UE. Dodatkowo opisy marketingowe są pisane językiem korzyści, zgodnie z zasadami SEO.

Lepszy przepływ informacji​

Opisy trafiają automatycznie do Twoich partnerów handlowych bezpośrednio poprzez mechanizmy API oraz dzięki integracjom z platformami sprzedażowymi.

Redukcja kosztów

Nie ponosisz kosztów utrzymania zespołu pracowników i oprogramowania do zarządzania bazą danych produktów. Twój jedyny koszt to stały miesięczny abonament.

Szeroki zakres usług​

Oprócz digitalizacji, wytwarzania i dystrybucji opisów produktów oferujemy integrację danych. Dodatkowo tworzymy nowoczesne aplikacje dla branży Retail.