01

Ujednolicone opisy w różnych kanałach dystrybucji

Content Cloud to narzędzie PIM do zarządzania bazą produktową. Dzieki temu z łatwością utrzymasz i udostępnisz dane produktowe

Jako dostawca możesz zlecić wprowadzenie opisów produktów naszemu zespołowi. Ponadto masz także możliwość umieszczania informacji o Twoich produktach w systemie PIM do zarządzania bazą produktową Content Cloud.

Dzięki rozwiązaniu Content Cloud, przygotowujemy opisy produktów i zajmujemy się ich dystrybucją, w efekcie czego oszczędzasz czas i pieniądze. Właśnie dlatego Twoi klienci mogą automatycznie pobierać od nas dane o produktach. Ponadto otrzymują również wsparcie i doradztwo oferowane przez naszych specjalistów.

Twoje produkty w Content Cloud

W naszych systemach informatycznych standaryzujemy dane produktów i udostępniamy je za pomocą nowoczesnych, zautomatyzowanych narzędzi w różnych kanałach dystrybucji. 

Model współpracy i sposób pobierania danych dopasowujemy do wymagań klienta tak, aby cały proces przebiegał z dużą oszczędnością czasu.

Wprowadzasz

Jako dostawca możesz sam dodawać, aktualizować lub zmieniać informacje o dostarczanych przez Ciebie produktach. Jeśli jednak nie masz czasu lub zasobów możesz zlecić te zadania nam.

Udostępniasz

Wprowadzone do Content Cloud dane są automatycznie przekazywane do Twoich partnerów biznesowych i handlowych działających zarówno w Internecie jak i branży Retail.

Zyskujesz

Poza oczywistymi korzyściami SEO zyskujesz pewność, że klient docelowy otrzymuje dane zgodne i rzetelne. Zdecydowanie spada ryzyko reklamacji,  ponadto budujesz w ten sposób zaufanie do swojej marki.

Oferujemy pełny outsourcing procesu wytwarzania oraz zarządzania informacją produktową.

Istotnie porządkujemy wymianę informacji pomiędzy dostawcami (producentami, dystrybutorami) a pozostałymi operatorami rynku (sklepami internetowymi, platformami B2B, sklepami stacjonarnymi i sieciami handlowymi).

Ponadto zintegrowane z nami sklepy i platformy sprzedażowe mają możliwość automatycznego pobierania opisów produktów wykorzystując mechanizmy API.

Korzyści ze współpracy

Oszczędność czasu

Zdejmujemy z Ciebie ciężar czasochłonnego tworzenia i aktualizacji opisów produktowych oraz kontaktowania się z partnerami handlowymi w celu ich dostarczania.

Prestiż marki​

Współpracując z nami masz pewność, że partnerzy handlowi posiadają dane o Twoich produktach w zakresie i formie odpowiadającej Twojej strategii marketingowej. W związku z tym budujesz wizerunek swojej marki.

Najlepsza jakość​

Dostarczane przez nas dane są przede wszystkim rzetelne i zgodne z przepisami UE. Dodatkowo opisy marketingowe są pisane językiem korzyści, zgodnie z zasadami SEO.

Lepszy przepływ informacji​

Opisy trafiają automatycznie do Twoich partnerów handlowych bezpośrednio poprzez mechanizmy API oraz dzięki integracjom z platformami sprzedażowymi.

Redukcja kosztów

Nie ponosisz kosztów utrzymania zespołu pracowników i oprogramowania do zarządzania bazą danych produktów. Twój jedyny koszt to stały miesięczny abonament.

Szeroki zakres usług​

Oprócz digitalizacji, wytwarzania i dystrybucji opisów produktów oferujemy integrację danych. Dodatkowo tworzymy nowoczesne aplikacje dla branży Retail.

szablony opisw

02

Najczęściej
zadawane pytania

Dla każdej grupy produktowej definiujemy inny zakres niezbędnych informacji. Są to podstawowe cechy produktu, dane logistyczne, opisy marketingowe, itp.

Oferujemy pełny outsourcing procesu wytwarzania oraz zarządzania informacją produktową. Po stronie dostawcy pozostaje dostarczenie do nas danych produktowych. Nasz zespół wprowadzi wszystkie niezbędne informacje do Content Cloud.

Nasze dane produktowe są automatycznie pobierane przez naszych klientów z branży e-commerce – zarówno przez duże sieci handlowe, jak i indywidualne przedsiębiorstwa. 

Specyfikacje techniczne, zdjęcia, dane logistyczne, itp. pochodzące z bazy Content Cloud są widoczne w sklepach internetowych i platformach sprzedażowych.

Każdą wycenę przygotowujemy indywidualnie na podstawie Twoich potrzeb. 

W zależności od wybranego przez Ciebie zakresu świadczenia usług, abonament miesięczny kształtuje się od 50 zł / miesiąc.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się jaką przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę!