Treści na stronę internetową

01

Zamów unikalne treści na swoją stronę internetową i zyskaj nowych klientów!

Prowadzisz własny biznes online? Zobacz, dlaczego warto zadbać o treści, jakie trafią do Twoich przyszłych klientów! 

Ilość stron internetowych sprawia, że trudno jest zwrócić uwagę użytkowników. Pominięcie tego medium w tworzeniu własnej przestrzeni w sieci może pozbawić twórcę takiego efektu, jakiego oczekuje. Z tego względu warto zadbać o właściwą budowę własnej strony internetowej, a zwłaszcza treści, czyli tego elementu, który najbardziej liczy się dla klienta. To właśnie ona ma za zadanie dostarczyć niezbędnych informacji dotyczących danego produktu bądź zagadnienia.

Treści na strony www - Content Cloud

Profesjonalne treści to większe zainteresowanie potencjalnych klientów. Jeśli zależy Ci na większym ruchu w Twojej przestrzeni w sieci, skorzystaj z naszych usług. Osoby pracujące w Content Cloud przygotują dla Ciebie teksty, które nie tylko przyciągną uwagę najwyższą jakością, ale także będą odznaczać się unikalnością. Zanim zaczniemy tworzyć treść, przeprowadzamy dogłębny research, aby zapoznać się z danym tematem. Dzięki temu możesz mieć pewność, że teksty, które otrzymujesz, są poprawne pod kątem merytorycznym.

Dlaczego warto zlecić profesjonaliście pisanie treści na strony internetowe?

Większości osób, które nigdy nie miały do czynienia z copywritingiem, czyli pisaniem tekstów na strony internetowe, wydaje się, że copywriting to jedna z najprostszych czynności na świecie. Ot wystukanie kilkunastu zdań o niczym. Jednak na takie myślenie nie mogą pozwolić sobie osoby, które chcą posiadać własną stronę internetową. Tworzenie treści to żmudna, czasochłonna oraz wymagająca myślenia praca. To właśnie ten element najczęściej rzutuje na takie aspekty jak kolejność pojawienia się stron w wyszukiwarkach, a więc zainteresowanie konkretnym adresem. Jeśli doświadczona osoba, która zna mechanizmy rządzące Internetem, stworzy treść zgodnie z nimi, możesz liczyć na to, że więcej osób odwiedzi Twoją stronę.

Inną zaletą jest fakt, że teksty wychodzące spod ręki zawodowego copywritera, cechują się wysoką merytorycznością. Osoba pracująca w zawodzie doskonale zdaje sobie sprawę, na co zwraca uwagę potencjalny klient, który w konkretnym celu odwiedza stronę. Wie, co wyróżnić, dodać, podkreślić bądź pominąć, żeby zainteresować czytelników. Copywriter pisze teksty w oparciu o informacje zebrane w trakcie dogłębnego researchu, a nie wymyśla je sam, jeśli nie ma pojęcia o danym temacie. Treść na stronie pojawia się po to, aby dostarczyć wiedzy dotyczącej konkretnego produktu lub zagadnienia potencjalnemu klientowi. Dlatego osoba zawodowo pisząca teksty zwraca szczególną uwagę na ich zgodność ze stanem faktycznym.

Treści na strony internetowe – cena

Nasze treści są tworzone w pełni samodzielnie. Nie dopuszczamy do wystąpienia sytuacji, w której doszło do plagiatu, ponieważ wszystkie teksty zanim pojawią się u naszego klienta, zostają przeanalizowane za pomocą programu antyplagiatowego. Dzięki temu możesz być pewny, że nie istnieją dwa takie same artykuły blogowe bądź opisy, a tekst jest w pełni autorski. Treść podlega kontroli również na poziomie poprawności językowej, gramatycznej, interpunkcyjnej i stylistycznej. W naszym zespole znajdują się doświadczeni korektorzy, którzy czuwają nad powyższymi aspektami. Dzięki nim teksty wychodzące spod naszych rąk są idealne w każdym calu.

Dłonie piszące na laptopie

Cennik zmienia się w zależności od tworzonych treści. Jeśli treść ma charakter specjalistyczny, a osoba tworząca ją musi spędzić nieco więcej czasu, aby zapoznać się z tematem oraz przedstawić go we właściwy sposób, cena w takiej sytuacji może wzrosnąć, o czym nasz klient zostanie poinformowany.

Jeśli chcesz zdecydować się powierzyć nam sporządzenie treści na Twoją stronę internetową, skontaktuj się z nami za pomocą maila lub formularza kontaktowego. Jeden z naszych pracowników jak najszybciej odpowie na Twoją wiadomość i ustali wszystkie szczegóły dotyczące zlecenia.