Usługi doradztwa w e-commerce

01

Zaufaj doświadczonym specjalistom e-commerce

Wdrażaj rozwiązania zwiększające sprzedaż

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w e-commerce, możemy pomóc Ci w optymalizacji Twojego sklepu internetowego. Doradzimy Ci jak skutecznie zbudować katalog produktów, by Twoja sprzedaż wzrosła. Wspólnie stworzymy również narzędzia pozwalające na łatwe wyszukiwanie Twoich produktów – kategorie oraz filtry. Dodatkowo podpowiemy Ci jakie nowinki informatyczne można wdrożyć w Twojej firmie, by zautomatyzować procesy i skutecznie zwiększyć zyski.

Dedykowane rozwiązania

Potrzebujesz narzędzia informatycznego, który istotnie wpłynie na Twoją sprzedaż? Być może szukasz metody, która pozwoli na optymalizację procesów w Twojej firmie? A może dopiero otwierasz swój pierwszy sklep internetowy? Pomożemy Ci!

Tworzymy nowoczesne rozwiązania dla branży e-commerce. W związku z tym, możesz liczyć na nasze wsparcie.

W czym możemy Ci pomóc?

Budowanie katalogu produktów​

Ze względu na to, że specjalizujemy się w opisach produktów, podzielimy się swoją wiedzą na temat tego jak stworzyć katalog produktów, który skutecznie przyciągnie klientów. Dodatkowo pomożemy Ci zbudować szablony atrybutów, dzięki któremu parametry techniczne będą prezentowane w przejrzysty sposób w karcie produktu. Ponadto jesteśmy na bieżąco z trendami na rynku. Dlatego też doradzimy Ci w wyeksponowaniu najważniejszych cech produktu, dzięki czemu Twoja oferta będzie konkurencyjna.

Optymalizacja sklepu internetowego​

Podpowiemy Ci jak stworzyć drzewo kategorii w Twoim sklepie internetowym, by przeglądanie asortymentu było jak najbardziej intuicyjne. Jeśli masz już zbudowany katalog produktów oraz drzewo kategorii, pomożemy Ci również w wyborze najważniejszych filtrów, na które klienci najczęściej zwracają uwagę przy wyszukiwaniu produktów. Dodatkowo udzielimy Ci wskazówek na temat uregulowań związanych z optymalizacją SEO, ze zdjęciami, znakami wodnymi i innymi elementami sklepu internetowego.

Dedykowane rozwiązania informatyczne​

Jeżeli chcesz wdrożyć narzędzia informatyczne, które usprawnią procesy zachodzące w Twojej firmie, możemy Ci w tym pomóc. Szczegółowo przeanalizujemy sytuację i zaproponujemy dedykowane rozwiązania. Uwzględniamy nie tylko przeprowadzoną analizę, ale również nasze doświadczenie i wiedzę. Przede wszystkim nie tylko doradzamy, ale również tworzymy zaproponowane systemy informatyczne.

Wiedza i doświadczenie

Wielokrotnie budowaliśmy katalog produktów dla różnych branż. Dodatkowo optymalizowaliśmy elementy sklepu internetowego związanego z asortymentem. 

Pomocny zespół ekspertów

Niewątpliwie nasi specjaliści to największa wartość naszej firmy. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i dołożymy starań, byś był zadowolony z naszych rozwiązań.

Kompleksowość usług

Oferujemy szerokie usługi związane z kompleksowym dostarczaniem danych o produktach. Nie musisz więc korzystać z usług różnych firm, ponieważ zajmiemy się wszystkim od A do Z.

02

Doradztwo
e-commerce - cennik

Jeśli korzystasz z naszych usług, za wsparcie i doradztwo jest darmowe.

Jeżeli natomiast chcesz skorzystać z naszej pomocy przy wdrażaniu systemu, projekcie, budowaniu sklepu internetowego, usługa będzie wyceniana indywidualnie.

Integracje, outsourcing

Wystarczy skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy – zazwyczaj odpowiadamy jeszcze tego samego dnia i przekazujemy wszystkie niezbędne informacje.

Nie. Wsparcie i doradztwo dla naszych klientów jest usługą całkowicie bezpłatną.

Możliwości jest naprawdę sporo, wszystko zależy od indywidualnego przypadku. Możemy wprowadzić optymalizacje związane z importowaniem produktów, zintegrować się z Twoim systemem lub stworzyć nowe rozwiązanie informatyczne obsługujące opisy produktów.

Tak. Po wcześniejszym zaakceptowaniu raportu odbioru, wystawiamy fakturę VAT za wykonane usługi.