Fotografia produktowa

01

Kompleksowa fotografia produktowa dla firm

Sprzedaż produktów w e-commerce odbywa się dzisiaj w dużej mierze w oparciu, o dobre zdjęcia produktów. Wykonywana przez nas profesjonalna fotografia produktowastanowi odpowiedź na tę potrzebę rynku.

W naszym studio w Poznaniu realizujemy zarówno zdjęcia typu packshot, jak i zdjęcia kompozycyjne produktów w aranżowanych scenografiach. Jeżeli produkcja zdjęć lub organizacja procesu ich produkcji tego wymaga, pracujemy również w lokalizacjach naszych klientów. Zapewniamy retusz wykonywanych przez nas zdjęć, tak aby produkt finalny był najwyższej jakości.

02

Zdjęcia typu packshot

Najczęściej zdjęcia packshot wykorzystywane są do prezentacji oferty w sklepach internetowych, w market place (Allegro, Amazon, eBay, Empik, itp.)  oraz w katalogach drukowanych. Fotografia produktowa, którą otrzymują nasi klienci, jest w pełni dostosowana do wymogów witryn, gdzie ma zostać umieszczona, chociażby w kwestii parametrów. Dzięki temu produkt zawsze będzie się prezentował korzystnie. 

Wysokiej jakości zdjęcia produktowe, pokazują produkt w sposób oddający jego rzeczywisty wygląd. Są to zdjęcia wykonywane najczęściej na gładkich, białych tłach. Tak wykonana, profesjonalna fotografia produktowa sprawia, że klient może się w pełni zapoznać z produktem przed zakupem, by nie spotkało go rozczarowanie po otrzymaniu przesyłki. W przeciwnym razie jego zaufanie do marki mogłoby zostać nadużyte, co przyniosłoby firmie straty. 

Fotografujemy produkty różnej wielkości,  z każdej możliwej branży – fashion, odzież, uroda, sport, zdrowie, meble, rtv, agd, elektronika, dom i ogród, itp. Posiadamy specjalistyczne, zasobne zaplecze sprzętowe, które umożliwia nam wykonywanie wysokiej jakości zdjęć niezależnie od fotografowanego produktu. 

03

Zdjęcia aranżacyjne produktów

Zdjęcia aranżacyjne ukazują w atrakcyjny sposób cechy funkcjonalne produktu w użyciu, wraz ze wszystkimi jego możliwymi zastosowaniami.  Podkreślają detale i uwypuklają atuty fotografowanych produktów. Realizowane są w zbudowanej specjalnie w tym celu scenografii, na odpowiednim tle, z wykorzystaniem różnych dodatków. Profesjonalna kompozycja, w połączeniu z wysoką jakością zdjęć, pozwala nam zbudować klimat dla każdej marki.

W ramach kreatywnej fotografii produktowej tworzymy dla naszych klientów niepowtarzalne ujęcia, które przyciągają wzrok i zapadają w pamięć klientom. Ich efektowność wprost proporcjonalnie przekłada się na zwiększenie zainteresowania produktem, a także na wzrost sprzedaży. Profesjonalna fotografia produktowa to klucz do tego, by klient postrzegał markę jako renomowaną, wyjątkową oraz godną zaufania. 

04

Fotografia odzieży

Ponieważ atrakcyjnie prezentujące się ubrania to podstawa sukcesu  fotografii produktowej,  oferujemy zdjęcia na niewidocznych manekinach typu duch. Zdjęcia tego rodzaju najlepiej oddają przestrzenną konstrukcję odzieży. Umożliwiają  prezentację dopasowania ubioru do figury: uwypuklają biust, biodra, wcięcie w talii. Pozwalają także na prezentację właściwości materiałów, z których zostały wykonane ubrania. Zapoznanie się z jak największą ilością atutów produktu przez klienta za pomocą wyłącznie zdjęcia, to możliwość, którą oferuje nasza fotografia produktowa. Fotografią reklamową dla wielu branż zajmujemy się od lat, potrafiąc dostosować się do potrzeb i oczekiwań klienta, z którym wypracowujemy wspólną wizję.

Realizujemy również zdjęcia typu flatshot, czyli zdjęcia odzieży na płasko, zdjęcia lookbook, zdjęcia z modelami w studio oraz  w plenerze. Profesjonalna fotografia produktowa to klucz do zaprezentowania ubrania w jak najkorzystniejszy sposób.

05

Zdjęcia reklamowe produktów

Realizujemy profesjonalne sesje fotograficzne na potrzeby kampanii reklamowych oraz wszelkiego rodzaju materiałów drukowanych, gdzie jakość obrazu ma ogromne znaczenie.

Zdjęcia reklamowe podkreślają charakterystyczne cechy produktów. Wywołują emocje, skojarzenia, budują wizerunek, wspierają sprzedaż. Często są wykonywane w aranżowanych scenografiach. Współpracując z klientem w ramach kreatywnej fotografii produktowej dbamy o to, by charakter oraz przekaz płynący ze zdjęć różnych produktów były ze sobą spójne i tworzyły atrakcyjny, harmonijny wizerunek marki.

Fotografia reklamowa może dotyczyć zarówno marki, jak i produktu. Zdjęcia są wykonywane w studio, z wykorzystaniem efektownego oświetlenia, lub w plenerze. Dbamy o każdy szczegół zarówno podczas wykonywania zdjęć, jak i w trakcie postprodukcji fotografii produktowej. Cena naszej usługi jest uzależniona od rodzaju produktu, wykonywanych zdjęć, a także ich ilości, jednak zawsze pozostaje w pełni atrakcyjna dla naszych klientów. 

fotografia produktowa

Wystarczy skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy – zazwyczaj odpowiadamy jeszcze tego samego dnia i przekazujemy wszystkie niezbędne informacje.

Wyceniając usługę ważne są dla nas:

  • oczekiwania co do rodzaju wykonywanych fotografii;
  • rodzaj produktów;
  • ilość produktów do sfotografowania;
  • ilość ujęć każdego produktu do wykonania;

Tak, jesteśmy otwarci na Twoje propozycje. Dla dużych zleceń i stałej współpracy oferujemy dodatkowe zniżki.

Wraz z przekazaniem gotowych zdjęć oraz dokonaniem zapłaty, prawa autorskie przechodzą na Ciebie.

Tak.  Wystawiamy fakturę VAT za wykonane usługi.

To właśnie zdjęcia w pierwszej kolejności zwrócą uwagę naszych klientów. Warto zatem zadbać o to, by były one oryginalne, starannie wykonane i dobrze prezentujące największe zalety produktu. Aby mieć gwarancję świetnych efektów, powierz wykonanie zdjęć produktowych do swojego sklepu specjalistom z Content Cloud.

Zdjęcia typu duch są wyjątkowo popularne w sklepach odzieżowych. Fotografowane produkty wyglądają jak założone na modela, jednak sama postać nie jest widoczna. Takie zdjęcia pozwalają najlepiej oddać cechy produktu – lepiej prezentują się właściwości materiału i sama konstrukcja ubrania.