01

Kompleksowa fotografia produktowa dla firm

Sprzedaż produktów w e-commerce odbywa się dzisiaj w dużej mierze w oparciu, o dobre zdjęcia produktów. Wykonywana przez nas profesjonalna fotografia produktowastanowi odpowiedź na tę potrzebę rynku.

W naszym studio w Poznaniu realizujemy zarówno zdjęcia typu packshot, jak i zdjęcia kompozycyjne produktów w aranżowanych scenografiach. Jeżeli produkcja zdjęć lub organizacja procesu ich produkcji tego wymaga, pracujemy również w lokalizacjach naszych klientów. Zapewniamy retusz wykonywanych przez nas zdjęć, tak aby produkt finalny był najwyższej jakości.

02

Zdjęcia typu packshot

Najczęściej zdjęcia packshot wykorzystywane są do prezentacji oferty w sklepach internetowych, w market place (Allegro, Amazon, eBay, Empik, itp.)  oraz w katalogach drukowanych.

Wysokiej jakości zdjęcia produktowe, pokazują produkt w sposób oddający jego rzeczywisty wygląd. Są to zdjęcia wykonywane najczęściej na gładkich, białych tłach.

Fotografujemy produkty różnej wielkości,  z każdej możliwej branży – fashion, odzież, uroda, sport, zdrowie, meble, rtv, agd, elektronika, dom i ogród, itp.

03

Zdjęcia aranżacyjne produktów

Zdjęcia aranżacyjne ukazują w atrakcyjny sposób cechy funkcjonalne produktu w użyciu, wraz ze wszystkimi jego możliwymi zastosowaniami.  Podkreślają detale i uwypuklają atuty fotografowanych produktów. Realizowane są w zbudowanej specjalnie w tym celu scenografii, na odpowiednim tle, z wykorzystaniem różnych dodatków. Profesjonalna kompozycja, w połączeniu z wysoką jakością zdjęć, pozwala nam zbudować klimat dla każdej marki.

04

Fotografia odzieży

Ponieważ atrakcyjnie prezentujące się ubrania to podstawa sukcesu  fotografii produktowej,  oferujemy zdjęcia na niewidocznych manekinach typu duch. Zdjęcia tego rodzaju najlepiej oddają przestrzenną konstrukcję odzieży. Umożliwiają  prezentację dopasowania ubioru do figury: uwypuklają biust, biodra, wcięcie w talii. Pozwalają także na prezentację właściwości materiałów, z których zostały wykonane ubrania.

Realizujemy również zdjęcia typu flatshot, czyli zdjęcia odzieży na płasko, zdjęcia lookbook, zdjęcia z modelami w studio oraz  w plenerze.

 

05

Zdjęcia reklamowe produktów

Realizujemy profesjonalne sesje fotograficzne na potrzeby kampanii reklamowych oraz wszelkiego rodzaju materiałów drukowanych, gdzie jakość obrazu ma ogromne znaczenie.

Zdjęcia reklamowe podkreślają charakterystyczne cechy produktów. Wywołują emocje, skojarzenia, budują wizerunek, wspierają sprzedaż. Często są wykonywane w aranżowanych scenografiach.

Fotografia reklamowa może dotyczyć zarówno marki, jak i produktu. Zdjęcia są wykonywane w studio, z wykorzystaniem efektownego oświetlenia, lub w plenerze.

Wystarczy skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy – zazwyczaj odpowiadamy jeszcze tego samego dnia i przekazujemy wszystkie niezbędne informacje.

Wyceniając usługę ważne są dla nas:

  • oczekiwania co do rodzaju wykonywanych fotografii;
  • rodzaj produktów;
  • ilość produktów do sfotografowania;
  • ilość ujęć każdego produktu do wykonania;

Tak, jesteśmy otwarci na Twoje propozycje. Dla dużych zleceń i stałej współpracy oferujemy dodatkowe zniżki.

Wraz z przekazaniem gotowych zdjęć oraz dokonaniem zapłaty, prawa autorskie przechodzą na Ciebie.

Tak.  Wystawiamy fakturę VAT za wykonane usługi.