Copywriting Kraków

Copywriting w Krakowie

Nie ulega wątpliwości, że treść to niezbędne narzędzie wykorzystywane w branży marketingowej. Firmy coraz częściej inwestują w działalność na płaszczyźnie internetowej, która we współczesnych czasach ma ogromne znaczenie. Treści bogate w słowa kluczowe pozytywnie wpływają na pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych. Dzięki temu docierają do większej grupy odbiorców, a tym samym grają istotną rolę w kontekście sprzedaży oferowanych przez firmę usług, bądź produktów. Nasza firma oferuje profesjonalną usługę w zakresie copywritingu, dzięki której skutecznie zwiększysz widoczność swojej strony w wyszukiwarce i zyskasz większą liczbę klientów.

Zaufaj doświadczonym specjalistom

Treści pisane przez naszych copywriterów cechują się zgodnością z SEO i zasadami content marketingu, jednak przede wszystkim są pisane z pasją. Dzięki temu nawet najtrudniejszy tekst jest lekki i przyjemny w odbiorze, a jednocześnie profesjonalny. 

Jakie treści tworzymy?

Nasze realizacje

W jaki sposób tworzymy treści?

Research tematyczny

Weryfikacja systemem antyplagiatowym

Kontrola i korekta treści

Copywriting w Krakowie - nasza oferta

Oferujemy profesjonalną usługę copywritingu, która działa w oparciu o kilka niezwykle istotnych aspektów. Teksty, które przygotowują nasi copywriterzy, są dokładnie sprawdzane pod kątem zgodności z SEO. Dokładamy wszelkich starań, aby były one w pełni profesjonalne i przyjemne w odbiorze. Nasi copywriterzy wykonują dogłębny research, który pozwala tworzyć teksty o najwyższym poziomie profesjonalizmu. Podejmujemy się współpracy z firmami z różnych branż, oferując najwyższą jakość usługi i fachowe poradnictwo na każdym etapie współpracy. Zależy nam na tym, aby klienci rozumieli mechanizmy, które implementujemy, gdyż z doświadczenia wiemy, że kwestie związane z e-commerce i SEO bywają niejasne dla wielu osób. Chcemy, aby osoby decydujące się na współpracę z naszą firmą, miały świadomość korzyści, jakie mogą przynieść odpowiednio napisane teksty na stronę internetową.

Kompleksowy copywriting - Kraków

Unikatowość treści to aspekt, na który stawiamy szczególny nacisk. Skorzystanie z usług naszej firmy da Ci gwarancję, że treści na Twojej stronie internetowej zostały dokładnie sprawdzone w systemie antyplagiatowym. Nasi copywriterzy, w oparciu o wieloletnie doświadczenie, znajomość branży marketingowej, a także szereg mechanizmów związanych z pozycjonowaniem tekstów, tworzą oryginalne, profesjonalne, merytoryczne i unikatowe treści. Stawiamy na indywidualne potrzeby klienta, dopasowując ofertę do jego potrzeb i oczekiwań względem naszej działalności. Pozostajemy do dyspozycji na każdym etapie trwania współpracy, służąc fachowym, rzetelnym poradnictwem.

 

Kontrola treści na najwyższym poziomie - Copywriting Kraków

Skorzystanie z oferty naszej firmy to także pewność, że treści umieszczone na Twojej stronie internetowej są poprawne gramatycznie. Użytkownicy sklepów lubią czytać merytoryczne teksty, wolne od błędów stylistycznych, składniowych, czy ortograficznych. Profesjonalnie zredagowany tekst ma ogromny wpływ na sposób postrzegania firmy przez potencjalnego konsumenta. Zdobycie jego zaufania może być znacząco utrudnione, kiedy teksty zredagowane są w sposób niemerytoryczny i niepoprawny gramatycznie. Warto więc zadbać o to, aby na stronie internetowej znajdowały się wyłącznie poddane korekcie treści. Nasza firma dokładnie sprawdza teksty przed wysłaniem do klienta, a każdy opis produktu czy artykuł przechodzi solidną weryfikację jakości.

 

Copywriting w Krakowie - profesjonalna agencja marketingowa

Skuteczność naszych działań w dziedzinie copywritingu potwierdzają opinie setek zadowolonych klientów. Terminowa realizacja zleceń, profesjonalne podejście do klienta, unikatowe, merytoryczne treści oraz dogodne warunki współpracy to aspekty, które doceniają nasi klienci. Jeśli zależy Ci, na wysokiej pozycji Twojej strony internetowej w wyszukiwarce, a tym samym, zwiększeniu zainteresowania firmą wśród użytkowników internetowych, skorzystaj z naszych usług.

Jeżeli zależy Ci na tym, aby opisy oferowanych przez Ciebie produktów wyróżniały się na tle konkurencji, lub pragniesz zbudować blog, na którym Twoi klienci znajdą wartościowe informacje, to koniecznie powinieneś postawić na copywriting. Warszawa jest jednym z miast, na terenie których działamy, jednak możemy obsłużyć również klientów z innych miejscowości.

Opinie osób, które zdecydowały się już na skorzystanie z naszej oferty, są bardzo pozytywne. Chwalą one w pełni profesjonalne podejście naszych pracowników, duże zaangażowanie we współpracę, a także atrakcyjne ceny.

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu.

FAQ Copywriting w Krakowie

working

Wystarczy skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy – zazwyczaj odpowiadamy jeszcze tego samego dnia i przekazujemy wszystkie niezbędne informacje.

Tak, jednak na pierwszy próbny tekst przysługuje zniżka wynosząca 50% standardowej stawki.

Średnio napisanie unikatowych treści zgodnych z SEO zajmuje nam ok. 2-3 dni robocze. Często zdarza się jednak, że gotowe teksty odsyłamy jeszcze tego samego dnia.

Tak, poprawki są darmowe, jednak tylko w przypadku, gdy nie zmieniasz całkowicie wcześniej ustalonego tematu, koncepcji, itp.

Wraz z przekazaniem gotowych treści i dokonaniem zapłaty,  prawa autorskie przechodzą na Ciebie.

Tak, jesteśmy otwarci na Twoje propozycje. Dla dużych zleceń i stałej współpracy oferujemy dodatkowe zniżki.

Tak. Po wcześniejszym zaakceptowaniu raportu odbioru, wystawiamy fakturę VAT za wykonane usługi.

Cennik za copywriting może się różnić w zależności od tego, jakie treści chcemy zlecić. Czy są to opisy produktów, opis kategorii czy może artykuły eksperckie. Chcąc otrzymać wartościowe teksty, które z pewnością spodobają się naszym klientom, kierujmy się doświadczeniem copywriterów i ich wiedzą o konkretnej branży.

Dzięki opisom kategorii stworzonym według zasad SEO będziemy mieli większe szanse na pojawienie się wysoko w wynikach wyszukiwania. W ten sposób możemy dotrzeć do większej grupy potencjalnych klientów. Stawiając na treści napisane pod SEO dajemy się zauważyć w wyszukiwarkach!