Integracje sklepów internetowych

01

Integracja w Twoim sklepie internetowym

Pobierz gotowe opisy produktów dzięki integracji

Integracja jest procesem, dzięki któremu możemy wymieniać informacje o produktach w wielu formatach i standardach. Dzięki przygotowanemu przez nas API możemy zintegrować się z praktycznie każdym sklepem internetowym czy platformą sprzedażową. Oznacza to, że będziesz mieć możliwość automatycznego pobierania opisów produktów jednym kliknięciem.

Dedykowane rozwiązania

Integracja w Twoim sklepie internetowym pozwoli na automatyczne pobieranie profesjonalnych opisów produktów z bazy Content Cloud. Zleć nam napisanie integracji. Dzięki własnemu zespołowi programistów jesteśmy w stanie dostosować się do Twoich potrzeb.

Sposoby wymiany danych

API

Udostępniamy dane produktowe za pomocą mechanizmów informatycznych API w formatach JSON i XML. Nasze API jest intuicyjne i proste w integracji, dzięki czemu możesz samodzielnie się z nami zintegrować.

Integracja własna

Jeśli nie dysponujesz własnym zespołem programistów, możemy zrobić to za Ciebie. Zintegrujemy się z dowolną platformą sprzedażową, systemem PIM czy sklepem internetowym na podstawie Twoich konkretnych potrzeb.

Przykład integracji z platformą sprzedażową

Pełna automatyzacja

Integracja w sklepie internetowym istotnie wpływa na usprawnienie przepływu danych. Optymalizuj procesy sprzedażowe automatycznie pobierając gotowe opisy produktów.

Dopasowanie do potrzeb

Skontaktuj się z nami i opowiedz nam o swoich potrzebach. Nasi eksperci z pewnością znajdą rozwiązanie pozwalające na usprawnieniu Twojego sklepu internetowego. 

Nieskończone możliwości

Ponieważ w świecie IT nie ma rzeczy niemożliwych, integrując się z Twoim sklepem internetowym możemy elastycznie podejść do wszystkich Twoich pomysłów.

02

Integracja sklepu internetowego - cennik

Każdą wycenę przygotowujemy indywidualnie na podstawie szczegółowego zbadania potrzeb i eksperckiej analizy technologicznej.

Skontaktuj się z nami, by wycenić usługę.

programming

Integrację swojego systemu e-commerce możesz wykonać  sam, na podstawie dostarczanej przez nas dokumentacji lub możesz zlecić to naszemu zespołowi programistów. Udostępniamy również gotowe integracje dla wybranych platform sprzedażowych.

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy – odpowiadamy tego samego dnia i przekazujemy wszystkie niezbędne informacje. Zapraszamy również do kontaktu mailowego i telefonicznego.

Nie, analiza oraz wsparcie naszych specjalistów jest usługą darmową.

Każda integracja jest inna, dlatego ceny za wykonanie takiej usługi są różne. Zawsze dążymy do optymalizacji czasu i kosztów, dzięki czemu nasze usługi są oferowane w przystępnej cenie.

Przede wszystkim automatyzuje procesy, a co się z tym wiąże, pozwala na oszczędność czasu i redukcję kosztów. Możesz automatycznie pobierać gotowe opisy produktów i skupić się na działalności firmy.

Jeśli dopiero zaczynasz w e-commerce, warto od początku zadbać o to, by sklep sprawiał jak najmniej problemów. Dzięki integracji zaoszczędzisz wiele cennego czasu, który można przeznaczyć na inne działania konieczne przy prowadzeniu sklepu. Nie będzie już potrzeby martwienia się o opisy produktów czy dodawanie produktów – dzięki integracji wszystko dzieje się automatyczne!