O nas

01

Nowoczesne rozwiązania dla branży e-commerce i retail

 Content Cloud wytwarzamy i udostępniamy cyfrowe dane produktowe, czyli opisy produktów. Naszą mocną stroną jest również unikatowy copywriting seo.

Nasi klienci to sklepy internetowe, platformy b2b, sklepy stacjonarne, sieci handlowe, hurtownicy, dostawcy, a także producenci.

 

Zespół profesjonalistów

Zdecydowanie naszą siłą jest zespół pracowników posiadających wiedzę technologiczną oraz znajomość rynku produktów konsumenckich.

Dział kontentu

Ten zespół jest sercem naszej firmy. Dlaczego? Ponieważ odpowiada za tworzenie opisów produktów i treści. W dziale kontentu pracują eksperci ze sporą wiedzą o e-commerce. Wśród nich są: category managerowie, specjaliści ds. opisów produktów, kontrolerzy i copywriterzy.

Obsługa klienta

Każdy kto kontaktuje się z naszą firmą, trafia w ręce naszych najlepszych specjalistów. Zespół ten posiada szeroką wiedzę techniczną oraz merytoryczną. Jest także łącznikiem pomiędzy pozostałymi działami firmy. Dlatego też odpowiemy na każde Twoje pytanie - nawet najtrudniejsze.

Dział IT

Dzięki własnemu zespołowi programistów, analityków i testerów, możemy szybko i skutecznie dostosowywać nasze rozwiązania do Twoich indywidualnych potrzeb. Zajmujemy się integracjami oraz wytwarzaniem oprogramowania, które skutecznie zwiększy Twoją sprzedaż.

Nasze zasady

Niezależnie od tego jaką usługę świadczymy i z kim współpracujemy, zawsze kierujemy się ważnymi dla nas wartościami.

working

Wsparcie biznesu

Jesteśmy po to, by przejąć na siebie ciężar czasochłonnego tworzenia opisów produktów oraz treści SEO i pomóc Ci w prowadzeniu Twojego biznesu.

learning

Współpraca

Stawiamy na tworzenie przyjaznych relacji oraz skuteczną komunikację. Ponadto zawsze staramy się elastycznie podejść do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

help

Wysoka jakość

Wciąż poszerzamy swoją wiedzę i jesteśmy blisko tego, co dzieje się na rynku. Dbałość o jakość sprawia, że jesteśmy dumni ze swojej pracy, a Ty otrzymujesz usługi na najwyższym poziomie.