Dodawanie produktów do sklepu internetowego

01

Profesjonalne dodawanie produktów do sklepu internetowego

Pomożemy Ci w prowadzeniu Twojego biznesu

Dodawanie produktów do sklepu internetowego jest bardzo czasochłonnym obowiązkiem. Lata doświadczenia w e-commerce pozwalają nam zaoferować usługę rzetelnego i szybkiego outrsourcingu polegającego przede wszystkim na wprowadzaniu i sprawdzaniu opisów produktów na zlecenie.

Zleć nam dodawanie produktów

Wydaje się, że wprowadzenie produktu w sklepie internetowym zajmuje tylko kilkanaście sekund. Jeśli jednak oprócz zdjęć, nazwy i opisu należy dodać również parametry techniczne, specjalistyczne atrybuty, przeliczyć jednostki miar, przypisać produkt do kategorii a na dodatek to wszystko sformatować, to czas istotnie ulega wydłużeniu. W takiej sytuacji z pewnością warto zlecić dodawanie produktów do sklepu internetowego wykwalifikowanym specjalistom.

Jak wprowadzamy opisy produktów?

Jednorazowe zlecenie

Jeśli potrzebujesz pomocy przy jednorazowym wprowadzeniu produktów do Twojego sklepu internetowego, skontaktuj się z nami. Pomogą Ci nasi doświadczeni specjaliści, którzy przede wszystkim znają się na Twojej branży. Starannie dodadzą produkty tak, by opisy zachęcały klientów do zakupu.

Stała współpraca

Twój asortyment zmienia się a Ty wciąż dodajesz nowe produkty do Twojego sklepu internetowego? Możemy Ci w tym pomóc! Podejmiemy się współpracy na czas nieokreślony na atrakcyjnych warunkach. Podczas gdy Ty skupisz się na prowadzeniu swojego biznesu, my zajmiemy się profesjonalnym outsourcingiem.

Automatyczna integracja

Ręczne dodanie produktów do sklepu internetowego jest bardziej czasochłonne niż zautomatyzowany proces, w którym atrybuty, zdjęcia, pliki oraz inne elementy są automatycznie importowane do systemu. Dlatego dostarczamy dane we wskazanych przez klientów formatach i układzie danych.

Dodawaliśmy produkty na wielu platformach - nasze portoflio

Dodawanie aukcji, tworzenie szablonów z opisami produktów, audyt wprowadzonych treści

Dodawanie i edycja produktów, automatyczne pobieranie opisów na podstawie integracji

Dodawanie opisów marketingowych produktów, formatowanie

Edycja specyfikacji technicznych wybranych produktów

 

Dodawanie opisów produktów, aktualizacja zdjęć, edycja dodanego asortymentu

 

Edycja szablonów produktów

Dodawanie aukcji sprzedażowych, uzupełnianie specyfikacji technicznych

 

Zarządzanie asortymentem, wprowadzanie nowych produktów i edycja parametrów technicznych

Własne sklepy internetowe, systemy PIM, dedykowane programy sprzedażowe

Jak działamy dodając produkty do sklepów internetowych?

Spójność danych

Wprowadzone przez nas opisy produktów są przede wszystkim czytelne. Otrzymujesz od nas spójną kolejność i nazewnictwo  atrybutów pomimo tego, że dane pochodzą od różnych producentów. Dzięki temu prezentowane w Twoim sklepie dane wyglądają profesjonalnie.

Wieloletnie doświadczenie

Ponieważ od wielu lat działamy w e-commerce, wiemy czym kierują się klienci dokonując zakupów. Właśnie dlatego mamy sposób na to, by jeszcze bardziej zoptymalizować opisy produktów i wpłynąć na Twoją sprzedaż.

Sprawna komunikacja

Lubimy pracować z ludźmi i dla ludzi. Dlatego też stawiamy na dobry przepływ informacji pomiędzy naszym zespołem a klientami. Słuchamy Twoich potrzeb i pomysłów, a następnie dokładamy wszelkich starań, by jakość naszych usług spełniała Twoje oczekiwania.

02

Dodawanie produktów do sklepu internetowego - cennik

Każdą wycenę dodawania opisów produktów przygotowujemy indywidualnie w zależności od portalu, zakresu prac oraz ilości produktów, które mamy wprowadzić (lub edytować).

Skontaktuj się z nami, by wycenić usługę.

otsourcing

Wystarczy skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy – odpowiadamy tego samego dnia i przekazujemy wszystkie niezbędne informacje. Zapraszamy również do kontaktu mailowego i telefonicznego.

Tak, próbny produkt wprowadzimy dla Ciebie za darmo. Potrzebujemy tylko danych do logowania do Twojego systemu oraz informacji jaki produkt ma zostać wprowadzony.

Tak. Jeśli w Twoim sklepie internetowym są już produkty, których dane należy uzupełnić, zgłoś się do nas.

Dokładamy wszelkich starań, by bezbłędnie wprowadzić wszystkie opisy produktów. Jeśli jednak zauważysz błąd, koniecznie skontaktuj się z nami. Od razu naniesiemy poprawki.

Delegujemy do tego osoby z naszego zespołu, które specjalizują się w Twojej branży.

Tak, jesteśmy otwarci na Twoje propozycje. Dla dużych zleceń i stałej współpracy oferujemy dodatkowe zniżki.

Tak. Po wcześniejszym zaakceptowaniu raportu odbioru, wystawiamy fakturę VAT za wykonane usługi.

Jeśli prowadzisz własny sklep internetowy, z pewnością wiesz, ile czasu może pochłonąć dodawanie produktów. Aby usprawnić ten proces, warto zdecydować się na zlecenie tych działań zewnętrznej firmie – outsourcing z Content Cloud może być prowadzony jednorazowo lub w ramach stałej współpracy. Istnieje również możliwość integracji, która pozwala na pełną automatyzację w dodawaniu produktów do sklepu.